Organització
L'organització de l'escola està formada per professionals (professors, professores i l’equip directiu i d’administració) i compta amb la participació de la comunitat educativa, representada pel Consell Escolar i l’AMPA (Associació de Mares i Pares d’Alumnes).
Equip directiu
Director: Eduard Sáez Palenciano
Coordinació:
- Ensenyament Inicial i Música en Família: Laura Díaz Romero
- Ensenyament Bàsic: Cecilia Rocosa Vilà
- Ensenyament Mitjà: Frederic Miralda Casanovas
- Ensenyament Amateur, Joves, Adults i altres programes: Laura Taulé Malé
Secretaria acadèmica: Teresa Segura Coma
Coordinador d’Activitats Obertes a la Ciutadania: Guillem Alcañiz Maciel
Càrrecs no directius
Coordinadora de benestar i protecció: Montserrat Martí Farré
Professorat
El professorat de l'escola es distribueix les assignatures de la següent manera:
Núria Abizanda Aguado |
Piano |
Joaquim Alabau Pagès
|
Violoncel |
Carolina Alabau Fernández
|
Cant Modern |
Guillem Alcañiz Maciel |
Guitarra i baix elèctric |
Salvador Aparisi Marín |
Bateria |
Montserrat Bertral Ribas |
Cant |
Gerard Bosch Janer |
Saxòfon |
Meritxell Lanau Mas |
Trombó |
Laura Díaz Romero |
Música i moviment |
Marta Fernández Callís |
Música en Família |
Susana Fernández Martorell |
Viola |
Xavier Galí Gorina |
Violí |
Héctor Gasol Calvo |
Piano |
Dan Gómez Bárcena |
Música i moviment |
Tobias Gossmann |
Violí |
Carme Jiménez Cabañero |
Tastet de cant coral escoles infantil, primària |
Núria Mañé Artís |
Flauta travessera |
Montserrat Martí Farré |
Guitarra |
Frederic Miralda Casanovas |
Clarinet |
Jordi Roca Mas |
Grups de corda |
Cecília Rocosa Vilà |
Llenguatge musical |
Eduard Sáez Palenciano |
Piano |
Susana Marco Montero |
Trompeta |
Baldomer Sans Pons |
Pianista acompanyant del Tastet de cant coral escoles infantil, primària |
Teresa Segura Coma |
Lectura i harmonia |
Laura Taulé Malé |
Piano Pianista acompanyant Música i moviment Grup de piano Música de cambra |
Consell escolar
President: Eduard Sáez Palenciano
Coordinació pedagògica: Frederic Miralda Casanovas, Laura Taulé Malé, Cecília Rocosa Vilà, Laura Díaz Romero
Coordinador Activitats Obertes a la Ciutadania: Guillem Alcañiz Maciel
Secretària Acadèmica: Teresa Segura Coma
Representants del professorat: Dan Gómez Bárcena, Marta Fernández Callís, Montserrat Bertral Ribas, Susana Marco Montero i Tobias Gossmann
Representant de l'AMPA: Josep Maria Esteve Gomis
Representants de pares i mares: Alexandra Medina Leal i Yolanda Romero Fernández
Representants d'alumnes: Maria Lafuente Terrado i Andrea Salvat López
Representant del Servei d'Educació: Ariadna Cavero Cayuelas
Representant del PAS: Isabel García Oviedo
AMPA
President: Josep Maria Esteve Gomis
Vicepresident: Vicent Soria Durà
Secretaria: Railda Andrade Dos Santos
Tresorer: Javier Sánchez Criado
Vocals: Yolanda Romero Fernández, José Luís Pulido Rodríguez, Elisa Roca Suñé i Irene Navarro Sánchez